Po - Čt 7:00 – 15:30 , Pá 7:00 - 15:00

Víte, že?

09.08.2022

Voda pokrývá asi 70 % zemského povrchu. Celkové zásoby se pohybují kolem 1 385 989 000 km³. V naprosté většině se jedná o slanou vodu. Sladká voda tvoří z celkového počtu jen malou část - 2,5 %.

Zařízení Bytová studna Hydraloop provádí mnoho bezpečnostních kontrol 24 hodin denně. Všechny důležité součásti v systému Bytová studna Hydraloop jsou monitorovány a v případě abnormálního chování se zařízení Bytová studna Hydraloop automaticky přepne na záložní vodu (síť nebo dešťovou vodu) a odešle upozornění vám a vašemu servisnímu partnerovi.

Průměrná americká rodina roku 1975 "promrahala" 140 tisíc litrů vody pouze na splachování. Již tehdy přitom odborníci bili na poplach a upozorňovali, že pitné vody na Zemi ubývá a že uvedená spotřeba je neúnosná.

Víte, že?

21.07.2022

Víte že? Průměrná koncentrace plastových částic v balených vodách je 314,6 na litr vody.

Šedá voda

21.07.2022

Šedou vodou nazýváme podle EN 12056 odpadní vody neobsahující fekálie a moč. Šedou vodu, zejména z koupelen, je možné po úpravě použít jako vodu provozní (je kvalitou srovnatelná s dešťovou vodou, tzv. bílou vodou) pro splachování záchodů, pisoárů a zalévání zahrad, čímž vzniká výrazná úspora nákladů na vodné a stočné.

Zásoby vody

21.07.2022

Pokud by veškeré zásoby vody na Zemi představoval jeden čtyřlitrový hrnec, pak by se čistá pitná voda, kterou využívá lidská populace, vešla do jedné polévkové lžíce.

Moderní technologie v Bytové studni HYDRALOOP využívá aerobní biologické procesy a je vybavena UV lampou, která vyčištěnou vodu zbavuje většiny virů a bakterií. Pro více navštivte naše webové stránky www.bytovastudna.cz

Zařízení BYTOVÁ STUDNA HYDRALOOP jsou stylové, takže nemusíte jednotku Bytová studna Hydraloop skrývat. Instalace v domě nebo budově je snadná, stejně snadné jako instalace jiných bílých drobných spotřebičů. Plocha pro instalaci zařízení nezabere vice než 0,3 metru čtverečního.

Pokud by veškeré zásoby vody na Zemi představoval jeden čtyřlitrový hrnec, pak by se čistá pitná voda, kterou využívá lidská populace, vešla do jedné polévkové lžíce

Dne 12. 5. 2022 jsme přijali pozvání na Den instalatérského řemesla v Akademii řemesel Praha. Na tuto akci dorazil vysoký počet studentů ZŠ i SŠ. Proběhla velmi živá diskuse, která měla všetečné dotazy a to se nám líb.